Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěři

Cau :), rad bych vas poprosil o doporuceni nejakeho vhodneho jestera pro zacatecnika jako jsem ja, momentalne mam hoznyse kralovskeho a rad bych si poridil nejakeho toho jestera. Koukal jsem na Leguana Zeleneho, ale je moc velky, Agama kocicinska pry pomerne obtizna na chov (kouse, temperamentni), take jsem koukal na chameleony, kamarad me od nich odrazuje, ale jsou pekni. Tak kdyby jste mi neco doporucily tak budu velmi rad :D. (nepisu carky ani hacky, protoze pisu z mobilu)

Diky a preji hezky den.

zdravim,reaguji na prvotni dotaz,,nesouhlasim ze agama kocincinska je narocna,naopak chameleon je narocnejsi na podmínky,vypiplate si ho a za 5 let,pokdy ne drive,pojde,doziva se cca 5ti roku života,a ta kocincinska jak pisete ze kouse,neni pravda,tyto agamy nekousou,v ohrozeni se brani utekem,nikoli kousanim.:-),jedina narocnost je max.to,ze se jim musí menit voda v bazenu,tot vse..pro zacatecnika doporucuji vousatky..a pro nadsence zacatecnika co ma na to cas klidne kocinciny,jsou pratelske.:-)