Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivní červíci

Dobrý den. Mám dotaz. Na kmeni, ktery jsem koupil želvám minulý rok se objevili divní růžový červíci. Vypadají spíš jako sasanka. Když se k nim da třeba prst, tak se zatahnou. Kmen jsem před dvěma týdny pořádně vydrbal v horké vodě a objevilo se to znovu. Už jste se s tímto někdo setkal? Za případnou radu děkuji.

Pokud to má i "stopku" jako sasanka, tak to asi budou nezmaři. Aby ses jich zbavil, tak bys musel všechno vybavení (tedy celou ubikaci a všechno v ní) vydrbat vařící vodou, dobře omýt želvy a pak doufat, že se na želvách kousek nezmara, z kterého vyroste nový jedinec opět nepřenesou. Ono ne nadarmo se jim říká nezmaři. Ale zase na 2str želvám nevadí.