Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá- zimování

Ahoj, zajímal by mě názor zkušených chovatelů. Všude jsem se dočetla, že agama zimuje 2-8 týdnů. Jak dlouho zimuje vám? Budíte ji "násilím" nebo to necháte na zvířeti, až se prostě probudí, i kdyby to bylo déle jak 8 týdnů? Děkuji za případné odpovědi.

Vousatky většinou reagují na zkracující se den za oknem,tudíž až se o vánocích zase prodlužovat,ony to zaregistrují a samy se začnou zase probýhat po terárku,což bude znamení k rozsvícení a normál chodu terárka...Chovu zdar