Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s krmenim

Zdravicko lidi
mam tu par otázek mam skoro 1,5 letou samičku ch.jemen. prestehoval sem se z domu do bytu a samo zvirectvo sebou ale po 2 dnech mi prestala zrat vyhrabava kvetinace (snuzka byla prvni 6-7mesicu z5 (66vajec) je mozne ze by mela opet znovu plno ? teplota klasika 23-26 stupne teplota stouppa smereme k vyhrevnymu fleku kde je dost , takze je mozne ze by byla opet planna snuzka a nebo myslite ze by ji mohl vadi hluk cestari tu delaj hloubkovou celkem to tu brni ale ziju na vesnici(ale tu je celkem jezdi vic aut ,jelikož su u hlavni cesty) zkusim ještě zvednout teploty a zvedl sem prijem´vody (rosenim ´) na 3x denne sem z toho celkem spatnej :( kazda rada dobbra předem diky

mam to z opakovat nebo nadobu mam dat do terária myslim do terária by byla pro ni min stresujici

To je asi na tobě.. U toho kýble je důležitý vychytat ten správnej moment a nepřendavat zběsile samičku sem a tam. Pokud se ti to minule osvědčilo, tak asi proč ne.
Ale pokud to terárko dovolí, tak mně obecně přijde jednodušší a přirozenější to řešit v něm. Lepší než kýbl mi pak přijde vysoká vrstva substrátu po celym terárku, pokud to jde..