Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasušená tlamka regiusky

Ahoj a dobrý den, mám problémek se svojí krajťulí, má jakousi zasušenou tlamku, už po posledním svleku, který byl vcelku, jsem nenašla hlavu, a teď jí má takovou šupinatou. Co s tím? Hodila jsem do terárka nižší žárovku, rosím rašeliník v rohu, ale bojím se, že se zase špatně svleče. Přitom do toho minulého svleku ok.
Rosit víc, nebo co byste poradili?
Díky všem.

vypadá to, že tu hlavu má nedosvléklou... stačí dát na cca 15-20 minut do uzavřeného boxu s vlažnou vodu (28-32 stupňů). Potom normálně vzít do ruky a tu kůži z hlavy odrbat (rukou, ne rejžákem). Mělo by to jít v pohodě dolů