Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrhaná svlečka

Dobrý den.
Koupil jsem od jednoho chovatele boa.
Byli chováni v platových boxech které evidentně přerostli, ale dotyčný pán na ně neměl jinak místo.
Jinak jsou v pohodě.
Jen když se samec svlekl tak svlečka byla totálně poškubaná a musel jsem zvíře svléci ve vaně s vlažnou vodou - včetně očí a pod .....
Dal jsem zvířata do pořádných terárií a chci se zeptat, zda příští svlečka by mohla být již ok, když jsem jim dal doufám ideální podmínky k chovu a nebo to bude nějaký čas trvat než se zvířata zregenerují ?
Děkuji.
V.

Stačí, když to terária dáš nějaký úkryt, ve kterém bude stále vlhký mech. Na to postačí plastová pixla s dírou ve víku. Taky je dobré, když se had zakalí, tak zvýšit intenzitu rosení. Pak by měl být svlek v pořádku.