Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kudlanka - lapaci noha

Dobry den, dnes jsem na zive exotice nakoupil par kudlanek a pozdeji pri podrobnem protkoumani jsem zjistil ze jedne z nich chybi posledni clanek lapaci nohy... ( trn co se ohyba) chci se zeptat jestli ji to po pristim svleku muze dorust nebo bude takto postizena jiz do konce zivota a taky jestli je to velky problem :) dekuji vsem co tady se mnou ztrati cas ;D

Nožky by měli dorůstat. Jestli to bude problém uvidíš při lovu. Moje kudlanky občas drží oběť i v jedné noze. Chce to mít o něco menší hmyz, aby ho bez problémů v té jedné udržela. Případně jí můžeš do příštího svleku krmit, když jí to nepůjde.