Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želví stul pro sulcatu

Dobrý den,

k vánocum jsem si přála od muže, aby me sulcatě postavil ,,želví stul,, . Mohla bych poprosit o inspiraci jak by měl ideálně vypadat ? Bude ho dělat z OSB desek a ráda bych, aby želvě pár let vydržel momentálně má něco kolem 6 kg ( želva roste poměrně pomalu a nejspíš ani příliš velke velikosti nedosáhne ). Kvuli velikosti bude na zemi. Rozměr 2mx1,5m mohl by stačit ? Jaký ohřev zvolit?
Děkuji a budu ráda za fotky vašich želvích stolu hlavně pro větší druhy želv.

zdravím, sulcaty mám dvě, ale zatím maličké - dvouleté, přes léto venku, jinak doma, také jsem zvolila želví stůl, nocméně těm našim zatím stačí menší - také přemýšlím kam vhodně umístím něco většího....já mám u nich i část, kde je písek, úkryt mají jen ve venkovním výběhu, doma také ne. Ale možná, že by ho uvítaly, ostatní evropské druhy úkryty mají...tak asi předělám :-)
Jedna sulcata už asi měsíc pospává a téměř neaktivuje, čekám, zda je to sníženou aktivitou, nebo je někde problém, ale druhá je aktivní, bez známek jakéhokoli problému....