Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlodavci x OSB terárium

Dobrý den přeji :)
dali by se v OSB teráriu (100x50x50) chovat i nějací hlodavci, např potkani, nebo to je nesmysl z důvodu jejich demoličních schopností? Chtěla bych rozjet chov potkanů pro mé hady, tak uvažuju, do čeho všeho by se dali dát, klece máme malé. Nebo by se v takovémto teráriu dali chovat jiní hlodavci?

Zdravím.Z OSB bych to raději nedělal.Za čas by se tím prokousali.Já to mam udělaný ze starších akvárií,které jsem dal na bok,z latiček a mušího pletiva jsem udělal dvířka.Funguje to bez problému.Jestli bys chtěl,tak pro inspiraci sem mohu vložit fotky.