Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Past na cvrčky

Ahoj, existuje nějaká past na cvrčky, aby šli ještě použít? Je mi jasné, že z těch lepících na nich zůstane nějaký sajrajt a krmit se s tím nedá... Mám v terárku vlastnoručně dělané poradí, takže je jasné, že se mi to nepovedlo moc utěsnit a ty potvory mi za to zalézají a v noci je koncert, že se nedá spát... Pinzetou krmit nechci, to bych se upinzetovala, než bych nakrmila... Děkuji za radu

Do terárek který mám u postele házím jenom cvrččí samice, ty necvrkají, Vybírám je
peánem a nijak extra to nezdržuje a to mám v prstech špatnou motoriku. Chce to šikovnou
nádobu ze který se budou cvrčci dobře chytat a vybrat vhodnou velikost pinzety nebo peánu.

co řešíš cvrčky zda se dají ještě použít 2 dcl stojí 35-40 kč,(pokud rešíš toto to radši schovem zabal co když ti prdne žárovka, kde na to vezmeš??) terárko přetěsni třeba silikonem, mezi skla dej těsnění do oken pokud máš posuvné skla, a máš klid. Cvrčci pochcípaj sami bez vody a potravy a jen tak se nemnoží, až ti zdrhnou švábi to je pak hukec, budeš si pak přát aby ti cvrčků zdrho 100 a cvrkali ti u postele.