Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacodactylus ciliatus

Dobry den,prosil by som o radu. Kupil som si Rhacodactylusa ciliatusa mam ho 2 tyzdne a nechce zrat ani cvrcky ani presnidavku. Je to samcek ma 19 cm mam ho v terarku 40,50,58 h,d,v...vybavenie kôra konar rozvetveny,umele rastliny vela ukrytov. Vlhkost cez den 55-65 na vecer rosim takze v noci aj 70-80. Cvrcky ma v miske takze viem ze nezere miska dole n polozena na substate rozmer misky vyska 8 cm priemer 20 cm. Substat v terariu raselina s piesom zmiesana. Vetranie v terariu je dostatocne. Dakujem popredu za vsetky rady a pripomienky.

Zdravím všechny chovatelé těchto pagekonů.
Měla bych jen dotázek ohledně rozměrů...mám nachystáno 39dx60hx128v cm, zda-li to bude vhodné pro čtyř členou skupinku (1,3)...vím kolik se tak pohybujou ty rozměry ale nikdy jsem je doma neměla, tak se raději optám...Děkuji za odpovědi :-)

No... Rozměry jsou fajn. Škoda té hloubky ta je vážně hodně na hraně, ale dá se to, zde to zase vynahradil ty výška. Pro pořízení se zatím chystám. Ale 4 bych do toho nedal, uvažoval bych nad 3 ale 4 mi přijde už moc. Já jsem takový zastánce velkého prostoru :-D takže v teráriu 60x40x60 budu mít jednoho. Což už je asi zase druhý extrém :-D