Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kocincinska

Zdravím mám dotaz ohledně terária mám doma koupené skleněné terárium o rozměrech 100x40x50 myslíte že je dostačujicí pro 1 agamu? dekuji za rady...

Oj to ja som si az teraz vsimla ze pises o kocicinskej a ja ze o pogone...tak ako citam tak citam na nete info ze sa dorastaju do dlzky 70cm a samcu aj 100cm ako pocitam tak pocitam tak to tvoje terko nevychadza...ale toto je iba moj laicky nazor z cisto matematickeho hladiska...ale nech sa vyjadria skuseni chovatelia