Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filipíny

Zdravím,
jelikož jsou mezi vámi i nadšení šnorchlaři a potápěči, zakládám toto vlákno. Zajímalo by mě především ve kterém termínu a do jaké oblasti doporučujete jet (uvažujeme o termínu mezi únorem a dubnem), a to jednak s ohledem na počasí, mořský život a další vlivy jako např. mořské proudy. V neposlední řadě bych se chtěla zeptat na čtyřhranky - prý se tam občas vyskytují.
Předem děkuji za všechny vaše postřehy.

Dobrý den,kontaktujte ZOO Praha nebo Plzenˇ.Je tam jejich kolega P.H. má tam záchrané centrum.V Plzni dělal i přednášku.Nebo veta na burze v Praze,má asi také kontakt. To centrum se jmenuje asi Tarak,a prodávaj mu tu nějaké výrobky na podporu chodu.