Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava Leguána

Zdravím.Prosím o radu,v čem bych mohl nejlépe přepravit 50 cm leguána? Potřeboval bych ho přepravit na veterinu.Myslel jsem že bych ho dal do něčeho pod bundu,ale nevím do čeho:-/ auto nemám.Děkuji

jakýkoliv hadrový pytel, jak už psal kolega výš. Krom toho povlaku na polštář se dá použít i ustřižený rukáv ze starého trika, nebo nohavice ze starších kalhot. A na obou koncích dobře zavázat provázkem nebo gumičkou.