Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor

Ahoj nechá se sehnat kniha o Boa constrictor v češtině, pořídil jsem si Hroznýš Královský(O.Hes) není špatná ale přece jenom něco podrobnějšího. Pokoušel jsem se něco najít a bohužel marně......(chci vědět více o těchto úžasných hadech)

Děkuji Franna.

Tak já jsem spíš takový hodně amatérský chovatel, mám jen jednoho hroznýše královského, samičku 6 měsíců starou. Tu knihu od O. Hese mám taky, pak starší - Chov terarijních zvířat a celkem slušnou zásobu časopisů Akvárium Terárium z dob mého dětství, kdy mě teraristika hodně brala.
Co se týče informací o chovu hroznýšů, tak na netu je toho hromada, řekl bych, že další kniha je celkem zbytečná. Základní informace o chovu jsou lehce dohledatelný a když se něco podělá (jakože časem asi jo) tak spíš zavolat chovateli, od kterého hroznýše máš, a sním se poradit.
Já mám štěstí, že mám hada od Aleše Doskočila, což je velký profík a chovatel, když nastal problém, zavolal jsem mu a on mi ochotně poradil, jak problém vyřešit.
Takže tak, snad ti to pomohlo.