Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může potkana trefit šlak? po vložení do terária k hadovi?

Ahoj lidičky, mám chvilku Hroznýše královského (180 cm)
Včera jsem mu dávál druhou večeři u mne, ale vzal jsem celkem velkého potkana pekne dal do terária Pepan (had) se v klidu plácal po skle a potkan si ho cca po minutce všimnul zarazil se, chtel jit pryč a začal padat na jednu stranu a kulhat a po dvouch minutkách prásk na bok a byl tuhej, předtím jsem ho mne cca 4 dny v kleci a byl uplne v pohode. No Pepan se k nemu přibližoval asi 10 minut a pak po nem vystartoval a sežral .

S nadsázkou lze napsat, že není výrazný rozdíl mezi člověkem a potkanem... jestli mi rozumíte. Podobné, ne-li stejné fungování oběhové soustavy, a dalších a samozřejmě i ty navazující potíže, vady, selhání. Já osobně jsem již zaznamenal infarkt u křečka polního, hranostaje, kuny skalní, králíka, psa a prasete.