Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm - 14.3 2015

Dobrý večer, plánujete někdo jet letos v březnu do Hammu? Vím, že dříve se zde vypravoval poradňáckej autobus, nevíte někdo, jestli se bude podobná akce realizovat i letos? Já mám v plánu jet na sto procent, ať už autem nebo právě třeba autobusem, ale ne vlakem (cena je fakt neskutečná ::). Kdyby nás bylo víc, tak by se náklady na cestu samozřejmě výrazně snížily. Nebo kdyby třeba měl někdo místa v autě, tak bychom zbylé místo zaplnili. Prostě to prodiskutovat a zvážit všechny možnosti. :-)

Pořádáme zájezd do Hammu,odjezd v pátek odpoledne z Olomouce(je možno přistoupit po trase)a vracíme se po burze - takže návrat v brzkých nedělních ,ranních hodinách. Máme ještě 2-3 volné místa, kdyby někdo chtěl jet s námi,ozvěte se prosím,na můj email - jh.reptiles@centrum.cz nebo na Facebook :Jaroslav Havel či jh reptiles

Akorát stále vyhlížim někoho, kdo by měl volný místo v autě. Jsem z Plzně, takže asi někdo, kdo by jel přes Rozvadov nejlíp. Kdo jste tam byl, tak adultní kobercovky se dají v Hammu sehnat taky? Myslim jako, jestli jsou tam spíš sporadicky nebo běžně?