Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žárovka na výhřev

Zdravím,

Zatím jsem to ještě neřešil a chtěl bych se předtím zeptat na radu a popřípadě bližší informace. Je nějaká žárovka která dokáže produkovat vyšší teplotu na výhřevné místo a přitom aby byla úsporná? Doteď jsem používám normální 60w žárovku což při zapnutí 10-12 hod denně je žrout.

Třeba 45W ;-) pokud ti to vytopí 60W žárovka na teplotu kterou potřebuješ, těžko půjde použít jiná o nižším příkonu..a jestli máš výhřevnou žárovku a k tomu UV kompakt, potom zkus popřemýšlet o výbojce ;-)
Dosvětluješ nejspíš ještě zářivkami, tak kolik máš celkový příkon? No každopádně kdo chce opici, musí mít na banány a hlavně u heliofiláků ;-)