Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika 7.2.

Zdravím!
Chtěla bych poprosit.
Sháním někoho kdo 7.2. pojede na Živou exotiku do Prahy, kde by mi vyzvedl dvě krajty. (pán je z daleka a já na burzu jet nemohu, z důvodu psích výstav v Brně)..
Vyzvedla bych si je 8.-9.2.
Směr Jičín, Sobotka, Mladá Boleslav a okolí (Popřípadě Praha).

Děkuji! :)

anisek.ak@seznam.cz, 725 988 198

loading...

Přivezu krmné cvrčky a šváby. Nabízím také loňské gekončíky noční přírodního zbarvení, červené agamy vousaté red i leatherback. Mohu nabídnout i dospělé, zatím nepářené hroznýše čisté populace Honduras-Nikaragua - genetický striped.

paní auri, máte varany nakoukané?, potřeboval bych nějaký názor na pohlaví na tu bandu z grupy timoráčů - ač všichni ad, věkem jsou různí, ale je to 9 kusů, což je na převoz dost blbé, základní názor od původců (99 % němci) mám, svůj také v případě auffenbergi, ale u tří similisů je to takové bezradné, myslím s mojim názorem...
kdyby jste potvrdila přítomnost na březnovém čurdovi, zkusil bych jeden box s nima vycpat...
předem díky

Zítra dovezu na ŽIVOU EXOTIKU 7.2. samce chameleonů Furcifer pardalis,lokalita Ambilobe.Velikost v těle 11-15 cm,kratší ocásky,nebo chybějící ostny,vše zahojeno,pouze kosmetická vada.Cena od 700,-
Samice chameleonů Furcifer pardalis,lokalita Ambilobe.Velikost v těle 11-14 cm.Cena 1 ks 700,- , 5ks á 600,- , 10 ks á 500,-
Stůl 91 , tel.:732888147