Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stepak

mame doma stepaka a chceme ho ucit na volnej pohyb po byte jenze mame deti a tak nas napadlo co takhle nahubek ? Co vy tady na to?

Varan za sve prirozene chovani nemuze, agresivni byt muze a nemusi.. Chovani ditete se da ovlivnit vychovou, takze varan nahubek nepotrebuje, deti mozna ano.. :-D Jinak samozrejme muze jit varan na prochazku, bude li o to mit sam zajem, ale jinak mu bude dobre v terariu. Neni to pes..

To mluvíte o tom nachlazeném, kterého máte, pokud jsem to pochopila správně, chvilku?
Co takhle se starat hlavně o varanovu "rýmu", místo takových konin, a začít tím, že uvedete podrobně podmínky, ve kterých je držen?
Popřípadě, pokud ho máte čerstvě, ho nechat zabydlet a nesnažit se ho navlíkat do náhubků a cvičit jako psa? Nemluvě o tom, že při volném pohybu po bytě prochladne, což mu od "rýmy" moc nepomůže.

Nerada bych zakladateli křivdila, ale obávám se, že varana již na volno měl, proto nastydl-varan, ne zakladatel.Měl nebo má i Leguána zeleného, tuším, že tady na volno....myslím, že tady je všechno marný..
Nicméně ne náhubek se Varanovi nedává ani botky se mu nenasazují a chová se v teráriu.