Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neoplodnena znaska?

Zdravim chcem sa spytat aj ked uz som toho precital vela a vela tu je toho popisane ale aj tak, moja samicka chameleona ma cca 6-7mesiacov, niesom si isty ci ma neoplodnenu znasku. Farbu ma stale rovnaku svetlo zelenu...vajicka na nej vidiet niesu...neprehmataval som ju lebo sa ruky boji posledne dva mesiace pred tym nie....zravala cca 10cvckov denne 5rano a 5vecer no utorok len 1....streda 2...a vcera 4....dnes som do nej dostal 5ks ale su to vecsinou maly cvrckovia...vcera zisla dole a 3x vyhrabala jamku...ale vzdy sa vratila hore na konar pod UVB...tak som jej navrstvil do rohov cca 20cm a prichystal si kybel s raselinou a pieskom 1:1...no dnes dole zisla len raz a hned hore...neviem ci ma len strasi alebo nie....

pytal som sa inde a povedali ze chcela ist asi len von...a pravdepodobne to bolo tym ze som tam mal fontanu...uz som ju odstranil aj ked z nej pila a nahradil som ju miskou...a tiez som jej vyrobil rebrik ktorym sa dostane na rastlinku na okne...a odvtedy je vsetko v poriadku papa a uz ani nehrabe...:)