Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmné myši po ošetření

Ahoj všem, ptám se za kamarádku, která si natáhla parazity do svého chovu myší-nejde jí internet.Za jak dlouho může myši krmit hadům, ošetřila je před týdnem arpalitem-tím slabým, myslím, že Neo a zatím vypadá, že jsou čisté.Říkala jsem jí že ještě tak 3 týdny, ale že si to radši ověřím, aby si neotrávila hady.Děkuji

Nějaké zkrmila než je nastříkala, ale než by zkrmila cca 150 myší čtyřem užovkám tak by se jí to tam tak namnožilo, že by to bylo na odstěhování.Mražený jí nežerou.Nabízela některé mě na zkrm, ale já si myši s parazitama domů brát nebudu, vím, že na hady by nepoštípali, ale mám svoji malou skupinu myší, parazity nemají a ráda bych to tak měla i nadále.