Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geochelone platynota.

Ziji v USA a chovam Burmese star tortoises. Mam hodne mladych a rad bych je vyslal do ceska a pomohl tak chovatelum zelv ziskat vzacnejsi zvirata a nejenom platynoty, ale i mnoho jinych druhu zelv. Muzou byt poslany do evropa ?
[mod]Změna předmětu, původně: Geochelone Platynota. (cejna)[/mod]

To zní hodně zajímavě. V Evropě nějaké jsou, ale není jich přehršel...Každopádně přeji hodně štěstí, jestli dostaneš povolení k dovozu Cites I. zvířat do EU. Protože ono to není uplně jednoduché ani u řady dvojek a to to jsou většinou zvířata s prokázaným původem o legálním dovozu předků z jejich domoviny. Což u platynot asi moc nehrozí, protože Barma legálně nevyvážela ani ještě když byly ve II.