Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba želvího stolu z OSB

Dobrý den,
chtěl bych postavit želví stůl z OSB desek, který bych ve vnitř vystlal jezírkovou fólií.
Zajímalo by mě jak se jezírková fólie uvnitř narovná aby 100% přilehla ke stranám stolu? Když fólie na stůl 100% nepřilehne vytvoří se na ní záhyby do kterých se dostane substrát a vzniká tam plíseň.
Děkuji za rady.

Stěnu natřít něčím, co bude držet na OSB i plastu a fólii rovnou lepit, jako když lepíš tapety. Ale sice nevim co tam chceš přesně chovat za želvy, ale pro většinu druhů běžně chovaných želv jezírková fólie nebude moc želvovzdorná.