Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Phelsuma cepediana, quadriocellata

Dobrý den , Ahoj
jelikoz ted budu delat další projekt troj terarium ,pro P.kleme,Capediana,Quadriocellata(každej bude solo ,kdyby to někdo nepochopil).Chci se zeptat na tyhle dvě , jdou u nás v čr sehnat ? a kolik se tak přibližně pohybuje cena :), a pokud by nekdo capedianu choval rád bych se zeptal na pár dotazů :).
[mod]Změna předmětu, původně: Phelsuma Capediana, Quadriocellata (cejna)[/mod]

Ty jo tady je teda hnidopichu ,seženu to vim, ale ptám se na orientační ceny , to znamena pane Chytraku že sem viděl inzeráty , na tyto P. ale nebudu jim psát, volat kvuli zeptání na ceny jelikož tam cena nebyla uvedena , tak sem se chtěl zeptat tady , jinak to nemá nic s podnikáním společného a jěstě nechápu ten tvůj příspěvek s prominutím o ´hovně´.