Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Substrát, který vydrží vlhkost (?)

Zdravím,

potřebuji uchovávat větší množství želv ve vlhku. Jak toho ale dosáhnout? Teď jsem testoval rašeliník, ale po 3 dnech mi zplesnivěl. Rašelina nepřipadá v úvahu, neboť je blátivá. Hobliny také ne, musel bych je vlhčit denně.

Napadá někoho něco? Něco osvědčeného.

Díky

rašeliník ti splesnivěl? příště sis ežeň živý a ten nesplesniví. JInak já používám k vlhkým suchozemkám rašelinu s pískem nebo lesní hrabanku. A neblátí nic, jen to holt nesmíš "přelejt".

Jinak teda dost lidí u želv používá i lignocel.