Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská je i po nakrmení stále aktivní

Dobrý den,mám ročního samečka Krajty Královské,celou dobu jak už to tak bývá,přes den neaktivní,v noci divoch,přes den aktivní jen při hladu.... dnes je cca 4 dny po krmení...a od krmení je aktivní celé dny a celé noci a převážně ve větvích,vůbec netrávil,ani výkal jsem nikde nenašel..jsem z toho nějaký nesvůj,nevíte čím by to mohlo být ?? moc děkuji za odpověď
Změna předmětu, původně: KRAJTA KRÁLOVSKÁ (Aurifer)

terárium o rozměrech 70x50x40 cm ...tepelná žárovna 50W...kokosová drť,vyhřívací plochý kámen,uměla rostlina,větev bohatá na větve....přes dej udržuji teplotu 35-40 stupňů...v noci nechávám klesnout na pokojovou teplotu 23-25 stupňů...každý druhý den rosím odstátou vodou...krmení pouze bílé myši 3-4x/měs. ....předem děkuji za pomoc !! Dvořák

terárium o rozměrech 70x50x40 cm ...tepelná žárovna 50W...kokosová drť,vyhřívací plochý kámen,uměla rostlina,větev bohatá na větve....přes dej udržuji teplotu 35-40 stupňů...v noci nechávám

Tos ovšem nepsal, že je to na výhřevu. Anis nepsal, kolik má mimo výhřev.

jelikož ho mám skoro od vajíčka,takže by mu to rok nevadilo a najednou jo...to se mi nezdá !!

Ne tak docela. Řada běžně chovaných terarijních druhů včetně těch regín jsou tak tvrdá zvířata, že dokáží přežívat v nevyhovujících podmínkách dlouhé měsíce i roky, než se to na nich projeví na tolik, že si toho méně všímavý majitel všimne (většinou tedy když už to zvíře jde uplně do kopru). Neříkám, že je to zrovna nutně tvůj případ, ale je to tu dost časté.

Hoď sem kdyžtak fotku ubikace a toho zvířete, ona fotka většinou řekne mnohem víc než psané slovo ;-)