Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekončík nežere

Dobrý den, prosím o radu, pořídil jsem si gekončíka. Možná je to změnou prostředí, ale gekončík nežere. Mám už 14 dní a snědl asi max. 4 cvrčky, je velmi hubený a 1/2 roku starý (samička). Prosím nevíte, co s tím? Je to v pořádku? Děkuji Filda T.

Dáváš mu vzhledem k jeho věku a velikosti cvrčky, které dokáže sežrat?
To by mohla být první příčinna, dále by sis měl ještě jednou pořádně pročíst,
jestli máš terárium dost velké pro něj.. správné podmínky apod.. ;-)
Jestli nežere 14 dní.. tak by si s tím měl začít okamžitě něco dělat, nebo
si myslím, že by mohl uhynout. Dále mu možná může vadit směs vitamínů..
Stačí si vše správně ověřit, jestli nemá nějaké období kdy nejí atd. :-|*KZSD*