Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení

Chci si koupit prvního slipkana. Koupil jsem mu švaby a Chci se zeptat kolik těch švábu mu mám dávat a na jak dlouho mu to stačí. Dělají švaby nějaké zvuky nebo se mu dávají mrtví? Budu ho mit u sebe v pokoji, tak ať se vyspím.

Já si myslím, že by jsi se měl nejdřív zamyslet nad tím, jakého chceš sklípkana a jak velkého. Pa teprve se dá radit čím jak moc a jak často krmit. Trochu nechápu, proč se bojíš, že by švábi dělali rámus a že se nevyspíš. Chovat si kolonii švábů pro jednoho sklípkana absolutně nemá význam a krmí se živými ale zásadně tak, aby pavoukovi v tera nezůstávali, tj. aby švába hned, nebo třeba do druhého dne sežral.
Podle stylu tvého dotazu si ještě nějakou dobu nic nepořizuj a pilně studuj info z netu a knížek ;-)