Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama sama doma ?

Dobrý den,

již zase přicházím s dotazem, kdo by, prosím, poradil ?
Výjimečně se chystáme na 3 dny pryč, tak jsem se chtěla zeptat, zda to není pro agamu stres, nebo abychom jí tím neublížili.
Jinak každý den vždycky doma někdo je, ale takto se jedná o 2-3 dny, kdy by byla doma úplně sama.
Na terárku máme časový spínač, v tom by problém nebyl.

Děkuji předem za radu

Přeji hezký den

Eva

Pokud ta agama bude mít po ty 3 dny zajištěné veškeré životní potřeby (patřičná teplota, světlo, voda) a je odrostlá, tak jí 3 dny vaší absence budou uplně jedno. Jí jde jen o to, aby měla to co potřebuje a jestli někdo je nebo není doma, to jí je uplně fuk.

Díky za odpověď.
já vím, že neřeší přítomnost nebo nepřítomnost lidí :) Spíš šlo o to, jestli bez potravy to zvládne.
Cvrčky jsem mu tam nechtěla nechat, protože jsem si všimla, když je nestihne sníst, tak v noci po něm lezou.
Ostatní bude mít samozřejmě zajištěno