Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agamák mi nechce žrát

Dobry den chtel bych se zeptat mam agamu vousatou asi rok, v terarku cca 100*60*70 opatřenym velkou miskou s vodou a žarovkou 50watovou pro ještery v terarku je teplota cca 25 stupnu pod vybojkou 35 az 40 stupnu . vloni agamak normalne žral spiž hmyz ,zeleninu moc ne spiš malo okolo prosince začal hybernovat tak sem mu moc vesvitil , začal jsem mu svytit tak v puly unora každy den cirka 14 h dene ,on se občas nahřejva ale nechce žrad
,ani švaby,červy,cvrčky a zeleninu vubec, v terarku leží a moc se nehybe ale když ho vyndam tak pohyb ma, za posledni mesic sežral jenom jednoho cvrčka a červa a toje malo nevym co snim mam delat poradte.
Změna předmětu, původně: nechce my agamak zrat (viper)

Dobri den odvcera mam 11cm samceka ked sme ho priniesli spapal styroch svrckov ake dnes nezjesol nic iba sa vyhrieva moze to suvisiet s tym ze bol chovani niecim inym napr. Granulkami alebo tym ze sa mu supe koza ??

Dobri den
od vcera mam 11cm samceka agamy od pana co som nasla na bazos sk.
Ako sme ho priniesli spapal styroch svrckov. Dnes nechce papat nic a tak sa onho bojim.
Mam terarium 50 30 40 cm a mam aj vyhrevnu ziarovku teplota teraria je 30 C.
Celi den sa vyhrieva pod lampou a semtam sa namoci do misky z vodou.
Mam obavy prosim pomoste :'(