Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení pavoukária :-)

Zdravím všechny a opět se sem obracím pro radu :-)
Jelikož už nemám kam dávat stále přibývající pavouky, rozhodla jsem se věnovat jim jednu celou skříň a potřebuji poradit s možností osvětlení. V příloze foto skříně, vnitřní délka cca 80 cm, výška patra cca 25 cm.
Nejvíc se mi líbí LED pásky, hlavně kvůli malým rozměrům, možnosti nalepení a různým barvám(bílé světlo na den, červené na noční pozorování). Akorát jsem naprostý debil v oblasti elektřiny a v nabídkách e-shopů se absolutně nevyznám :-)
Zatím jsem pochopila jen to, že pásky mají různou svítivost, různou spotřebu a je k nim potřeba vícero propriet, aby svítily a šly normálně strčit do zásuvky :-):-):-)
Dotaz je tedy jasný - Jaké LEDky, s jakým výkonem, jak cca dlouhé a co k nim, aby to po smontování šlo strčit do zásuvky a skříň byla obstojně osvícená? (zručného člověka na zapojení mám)
+ nejsem zrovna movitý člověk, takže pokud Vás napadá levnější možnost, tak budu velmi ráda za rady.
Všem předem děkuji za pomoc :-)

Dílo úspěšně dokonáno :-) (bylo mi zakázáno vrtat díry do nábytku, takže je bohužel vidět kablík)
Všem velmi děkuji za rady a pomoc
Akorát jsem zjistila, že už teď mám plno, takže budu zas muset stohovat krabičky...nebo pořídit další skříň :-D]:)
[qYRSdb.jpg]
[ftRzF5.jpg]