Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupání agam

Chovám agamy už asi tři roky, ale vždycky mě přišlo divný agamy koupit když pocházejí z polopouště, kde si myslím že přirozeně se nemají možnost koupat, ale poslední dobou vídám čím dál víc fotek kde lidi agamy koupou. Je to k něčemu protu agamku dobrý nebo je to zbytečný ?

poslední dobou vídám čím dál víc fotek kde lidi agamy koupou.

To je způsobeno tím, že si vousatky pořizuje čím dál větší počet blbců. Ti jsou pak náchylnější k tomu napodobovat jiný blbce, u kterých to viděli třeba na FB (tam je dostatek ujetých skupin o vousatkách). Pokud se nad tím nechcete rozčilovat tak to ignorujte. Ale nekoupejte je, pokud k tomu nebude nějaký objektivní důvod (zácpa, hovna, paraziti....)