Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousata nezere cvrcky

Zdravim

Mam 4 mesicni agamu, ktera moc neji cvrcky vzdy pri krmeni rano i odpoledne sezere maximalne 2-3 a pak o ne nejevi zajem.Kdyz ji ale zkusim dat cerva (maximalne jednoho tim ji nekrmim) tak to ani neceka nez ho pinzetou polozim a sezere ho z te pinzety. A proto se ptam je mozne ze ji cvrci nevyhovujou mam ji teprve 5 dni. uvb mam cvrcky obaluju ve vitaminech a vapniku. Popripade ne nejaka alternativa cim ji krmit?

Za tu dobu co ji mam vylucovala jenom 2x.

myslim si ze bude lepsie zrat ked bude normalne prebrata a vyhriata ako chvilu po zobudeni...aspon nasa tak. Ved nechaj jej zelene v terarku a cez den ked bude hladna aspon nieco zelene zzozere a poobede jej das maso :-)
teda to je moj osobny nazor a nasmu agamakovi sa dari pri tomto sposobe.

čas na trávení?To už si děláš srandu?Ráno vstanu,hodím zelený,až přijdeš z práce,hod tam pár cvrčků a máš to hotové...Spínačky jsou celkem základ,ty měly být od začátku,vymýšlet něco jiného než od sedmy do sedmy je volovina....

No podla mna je to uz na tebe ako si nastavis tie spinacky ale neviem ja by som to asi postupne posuvala a nesvihla by som tam zo dna na den posun o 3 hodiny. Kedze teraz jej zacinas svietit dost skoro. Ale mozno to je blbost a nie je problem to posunut naraz. Snad sa k tomu vyjadri niekto skusenejsi
no a co sa tyka krmenia tak to robime s mensou upravou tak ako strastav...doobeda zelene a poobede hmyz ( u nas dostava jest skor lebo svokra je doma a ta jej da zrat skor ako prideme s manzelom z prace)