Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Živá rostlina do terária

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na vhodnou živou rostlinu do terária s agamou? Chtěla bych na zkoušku dát do terária živou rostlinu, ale nevím, která by byla nejvhodnější. Je mi jasné, že ji pravděpodobně agama hned sežere. Prosím o vaše rady.
Děkuji.

dávat k vousatce jakoukoliv živou kytku je uplně zbytečné, protože ji sežere...a to se týká i sukulentů, minimálně by je okousala a poničila, krom toho, že by se jim tam ani nedařilo. Škoda kytek, jsou to taky živé bytosti a je zbytečné je trápit.