Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama nežere

Ahojky mám takový problém. Mám tři mladé agamy a ta jedna mi skoro nežere. sní možná tak 3 svábiky za den. Dřív žrala naprosto v pohodě, ale teď najednou nechce. Tím jak nežere tak roste míň než ty další dvě a je výrazně menší. Napadlo mě jeslti se třeba nebojí těch dvou větších. Snažím se jí dávat potravu bokem a to si většinou dá tak 6, 7 švábíků. Jinak je uplně v pohodě a s ostatním agamama nemá problém. Prosím poraďte bojím se o ni. PS. ta co nežere je samec :) Děkuji za každou radu :)

A na co ti budou podmínky chovu,velikost tera,fotky??Pouč nás...Nemyslíš,že bude vše OK,pokud dvě žerou??Bude to asi tím,že je opravdu utlačovaná,chce to rozdělit....A nebo je to prostě mrzáček,který prostě neporoste a proto nepotřebuje tolik růst...Nic složitého...

Agamky mám v terárku 160x60x80 jsou tam dvě výhřevné 100 a 75w na výhřevném místě mají okolo 40 stupnů jinak mám dvě zářivky jedna UVB a druhá s UVA zářením. Ty druhé dvě jsou v pohodě možná až moc žravé :D fotka mi sem nejak nejde dat takze se to bude muset obejít bez fotek :)