Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovka

Dobrý den co mám dělat když se korálovka šedá nedá chytit v teráriu. Když si jí chci vzít do ruky tak se rychle plazí pryč a nebo vypouštíz páchnoucí sekret z kloakly. Prosím o pomoc jak jí to naučit

Víte, to je tím, že se vás bojí, je to normální chování. Nechte ji v klidu a nerušte ji, předpokládám, že jde ještě o mládě. Na tahání ven a mazlení jste si měla pořídit jiné zvířátko než hada.