Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení regiusky

Dobrý den,mám ?roční? regiusku,cca 80 cm velkou,krmena 1 týdně 2 dospělé myši,dotaz zní do jakého stáří krmit takto pravidelně,vždy za dva dny po nakrmení je již opět nastartovaná před ukrytem a v noci šmejdí,má malou kořist nebo jen prostě instinkt děkuji

Zdravym.
Mam takmer pol rocne mlada, na oko +-60 cm, krmene 1 dospelou mysou raz tyzdenne (no nie nejako super pravidelne, raz je to po piatich dnoch, inokedy po desiatich...) a obycajne tiez smejdi do dvoch dni po nakrmeni.
Osobne sa snazim krmit menej casto (pri udajoch ktore uvadzate by to bol primerany potkan raz na dva tyzdne), ale to je len o pocite, proste tak to robym ja.