Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama vousata tmavy ocas

Zdravim mam 2 dotazy

Agame nejak ztmavnul konec ocasu foto prilozim v pristim prispevku, rad bych vedel jestli to je normalni. A jeste jeden dotaz mam agama ma v terariu kamen na vyhrivani a domecek z kamene.Problem je ze vetsinu dne travi prave v tom domecku a nevyleze obcas vystrci jenom hlavu. kdyz jsem ale dal domecek pryc na tyden tak agama vetsinu dne sedela na kameni a vyhrivala se. zere normalne(?) 7-12 cvrcku denne kameni je 39-41 stupnu, tepla strana teraria ma 31-32 a studena 28-29. rozmery teraria jsou 90-45-45.
stravu obaluju v nutrimixu UVB mam exoterra 13W je zavesene cca 20cm od agamy. nevite cim to je ? agamu mam tedkom 3. tyden. budu vdecny za kazdou radu dekuji.

edit: v terariu je jedna bodova zarovka 80W a jedna zarovka klasicka 60W udajne s teplotou svetla simulujici svit slunce.

Už je zase aktivní asi to bylo Tim svlekem v tom domečku maximálně spí a nebo tam tráví tak 10 minut denne. Ale pořád má ten konec ocasu tmavší. Záda má tedkom zbarvene do Šeda takže předpokládám že je bude svlékat v brzké době. Každopádně je ten tmavší ocas v pořádku ?