Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde kupovat sarančata?

Ahoj chovatelé!

Prosím nemohl by jste mi někdo doporučit, kde odebírat sarančata? Ve zvěrimexech je často nemají a když tak je jich polovina pochcipana.. Nejlépe z okolí Praha-sever, Neratovice, Mělník, Kralupy..

Předem dík za tip!

Kupuji si hmyz obvykle na týden, ale před jarními prázdninami jsem nakoupila velkou rezervu ...a dospělá sarančata vydržela 3 týdny . Tedy byla v samostatném terku se světly, uvb...proste luxus, ale i tak to považuji za nadstandart. 2 týdny mi ale vydrží dospělci běžně.
Pokud máš sarančata kde ubytovat, mužeš Klidně nakoupit o něco levnější středni a nechat dorůst.