Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadie chameleon

Dobrý deň. Chystám sa robiť nové terárium pre ch. jemenského a keď som hľadal inšpiráciu na internete zaujalo ma toto: http://www.teraechis.cz/images/Teraechis/Fotogaler ie_Teraechis/tropicke%20s%20kurou%20a%20crypt.jpg Videl som už viacero terárií kde bola kôra použitá ako pozadie ale prvýkrát som narazil na jej kombináciu s machom. Chcem sa teda spýtať či by niečo takéto bolo vhodné pre tento druh [mach -> vlhkosť(rozmery nového terária budú 110x60x60 a vetratie cez celý strop + 30x 50 v dolnej časti)]. Nejedná sa mi pri tom o využiteľnosť ale skôr o estetickú stránku takéhoto riešenia:-)
Za reakcie a prípadné iné tipy na vhodné a pekné pozadie vopred ďakujem :-)

já bych do toho klidně šla - pokud se mech nebude dostatečně rosit tak uschne. A suchý mech problém s vlhkostí dělat nebude a zelený bude stále :-)
Jinak jen jako inspirace- já mám jedno pozadí z kůry v kombinaci s malinkými kuličkami co vypadají jako keramzit a druhé z korové kůry. Do té ale docela zalézá krmný hmyz, i když zase má výhodu že nenasákává moc vodu :-)