Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Furcifer pardalis, jaka lokalita ?

Zdravím Vás všechny,

mám dotaz ohledně svého mláděte pardála.

Dostal jsem ho od kamarádky s tím, že je to lokalita Nosy Faly, byl s ním i papír od veterináře a potvrzení o původu zvířete, ale mě se zdá že je to úplně jiná lokalita. Můžete mi prosím sdělit své názory?

Děkuji.
Změna předmětu, původně: Furcifer Pardalis (Radar14)

papír od veterináře a potvrzení o původu zvířete

To existuje? Jako že ti veterinář potvrtdí, že se jedná o chameleona z tý a tý lojkality? To se mi uplně nezdá...

Ambilobáka mám skoro dvouletého a byl úplně jiný

Tak ambilobáci jsou zrovna barevně hodně rozmanitá lokalita, ambilobáků máme několik a každej je uplně jinej;)

Ale tohle mi přijde trošku jak nějaký mix... Viděla jsem křížence Ambilobe a Nosy Be a vypadal docela podobně (což ovšem neznamená, že to je to, co máš).
Každopádně chameleon je to moc pěknej, jen bych ho asi dál nerozmnožovala (abys případně nevyprodukoval další křížence).