Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemenský

Dobrý den, mám chameleona jemenského. Za poslední tři dny nic nesežral, ale co mě nejvíc trápí, je to, že při lezení přestal používat zadní končetiny. Když sedí, tak vlastně leží na břiše a drží se jen předníma. Předem děkuji za radu

Tohle je sice poradna, ale určitě tu nikdo nemá křišťálovou kouli, takže budeš muset v první řadě popsat, jak chameleona chováš, vložit fotku terária i zvířete a napsat, jak je vůbec starý, čím mu svítíš, jaké dostává doplňky stravy atd. To jistě napoví mnohem víc, takhle tu můžeme leda hádat, variant je víc.