Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský- osvětlení

dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik mám do terária pro jemeňáka instalovat žárovek, popř. zářivek. Samozřejmě topná žárovka, ale nedalo by dále jen použít UVa+UVb zářivku, protože jsem se dočetl, že tammá prý být ještě jedna, ůsporná jako světlo. Místnost je celkem dobře osvětlená a jen mě zajímá, jestli terárium nemůže osvětlovat jen ta zářivka s uva a uvb...

takovejch vláken tu je milion v pravo nahore je hledat , v FAQ je tam zaklad k jemenakum ...Tepelna+uvb+linearni na dosvit 6500k(barevnost, napr biovital) , ale musis to udelat tak aby to bylo na tvy tera (cim větší tera tim silnejší bodovku) dobre osvětlení ja zaklad uspěšneho chovu