Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem strašně vyhublý. Pomůžete mi ?

Dobrý den chtěl bych přibrat na váze. Prostě abych nevypadal jak vyžle .. jak ted ... Měřím 170cm a vážím 55kg.. Mohu se zeptat jestli mi pomůže tenhle jídelníček? ...

6:00-ovesné vločky(100g) s mlékem + ovoce

8:40- Pečivo+ (60g) Sýra nebo šunky.

11:20-Racio chlebíčky(5 plátků)

13:35-Pečivo+ (60g) Sýra nebo šunky.

15:30 Rýže (250g)+Maso (100g)

17:30-Racio chlebíčky(5plátků)

19:30-Rýže (250g)+Maso (100g)

21:45-Tvaroh (100g)..

a ráno nanovo ..

chtěl bych poradit jestli to tak může být nebo ne jsem zoufalý :( :D .. děkuji ..

to mě zas naopak nepřekvapilo. Pokud někdo položí smysluplný dotaz netýkající se teraristiky v kategorii pokec, tak se lidé vesměs taky snaží pomoct. Před časem tu byl od někoho dotaz, jak si ulevit od bolesti z namožených svalů po posilování a taky mu lidé poradili. Přecejen dost lidí nejsou jenom teraristi, ale i třeba sportují atd. Takže pokud vědí, podělí se o zkušenosti.