Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ležící agama vousatá

Ahoj lidi, mám takový problém, možná se na to ptalo už víc lidí, jsem z toho ale opravdu nervózní.
Moje agamka je aktivní jedinec, vždy běhá a poskakuje, dnes jsem přišla domů, dala jí švaba, toho sežrala a pak si lehla do kouta a zavřela oči. Což nechápu, zhasíná se jí až v sedm večer, nevím, jestli to je normální.
Jedná se o samce o velikosti 28cm. Terárko má 65x40x60. Má jednu bodovku, kde má vyhřívané místo, jednu klasiku, co je v kuchyních přes celý hořejšek, to má jen pro zdroj světla a pak UBV Raptile 150. Terárko je ručně dělané klasicky z polystirénu, jak je všude popsáno na netu. Uprostřed má velkou větev, která se roztrojuje, aby mohl všude šplhat.
Ještě u nás už asi 14 dní v paneláku sousedi předělávají jádro, takže tu bouchají a vrtají od rána až do večera, nemůže to třeba být tím?? :(

Skoro to vypadalo, ze se mu udělalo "blbě" z toho švába. Totiž přišla jsem z práce, stál na všech čtyřech, dala jsem mu listy pampelišek, co jsem natrhala a tak se jima začal ládovat. Pak jsem mu vylovila švába, ktereho okamžitě zdlábnul, tak jsem mu vylovila dalšího. To už jen čuměl a pak si šel lehnout do kouta a přivíral oči. A to do té doby,než se mu zhaslo a takhle i usnul.