Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě dalšího chameleona

ahoj lidi, pořídila jsem si chameleona holku (1/2roku starou) a ráda bych si pořídila ještě jednoho. Poraďte mi, prosím jestli můžu mít samce nebo samičku a jak starou. Terárko má 100cm na výšku, 80 délka a 45 hloubka. Lezení je tam také dost. Mohu dodat i foto. Můžou v takovém prostoru být vůbec dva chameleoni? díky moc za rady Jana H.smiley

Můžete si pořídit co uznáte za vhodné, ale určitě do samostatného terária..společný chov chameleonů nefunguje..
Já bych se přimlouval k pořízení dalšího (stejného) terária a samce, přece jen bude holka dospělá, tak ať nehrozí zadržení plané snůšky..