Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský

Dobrý den,
mám mládě chameleona jemenského, jedná se o mého prvního. Samozřejmě patřím k hysterickým chovatelům. :) Mám dotaz ohledně krmení, vím že většina lidí řeší že jim chamík nežere. Můj by se cpal bez přestání. Dávám mu cvrřky do terárka po 5 kusech 2x denně a ty sežere během 20 vteřin. Mám strach abych ho nepřekrmila (neucpala). Mám mu je dopřávat dokud se cpe a držet počet každý den stejný, či zvýšit počet dokud nějaké nenechá, nebo různě kolísat? Nejsem si jista zda bych měla malému chamíkovi "dopřávat" půst, každý chovatel má jiný názor. Omluvte můj hloupý dotaz, ale pochopte že jde o mého prvního chamíka. Předem děkuji za vlídné odpovědi.

davej mu co si veme , tech 10 cvrku na den je normalni , a neboj neucpe se, az kolem roku se krmi obden , jinak hlavne 2x tydne vita a zbytek vapnik ten malej chamik potřebuje jako sul , bud rada ze zere tak mu doprej :) , a jak bude vetsi nymfy sarancat svaby at to ma rozmanity.