Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera Drobek (TP - drobek) - upozornenie

Takže, aj ked nechcem, čoho je moc, toho je príliš.
Aj ked som už dávno stratil dobrú mienku o ludoch, stále som tak nejak veril a dúfal, že aspoň medzi nami, teraristami (v pomerne malej skupine ludí z rovnakým koníčkom) sa nájdu normálny ludia. Zvlášť, ak majú vybudované nejaké to meno...
Bohužial, opak je pravdou.

Práve kôli "zvučnému" menu som od dotyčného nechcel vopred ani korunu.
Ešte pri rozhovore som bol niekolko krát uistený, že z peniazmi nebude žiaden problém...
Zvieratá sa objednali, došli, prevzali. Prešiel týždeň, dva, tri...
Peniaze boli odoslané na účet no neprišli. Rovnako druhý a tretí krát.
Potom mi ich vloží priamo na účet. Dnes, zajtra, zajtra, zajtra.....
Asi po dvoch mesiacoch prišla len malá časť dlhovanej sumy.
Dnes, je to už takmer pol roka a stále nič....
Podotýkam, že sa nejedná o nejakú extra sumu, no predsa len,je to niekolko sto E.

Toto je poučenie pre mňa, ako aj pre ostatných. Zviera minimálne bez zálohy - nepredávať... Nech je človek akokolvek "známy".

Ak by niekto niečo k tomu mal, nemám problém doložiť vzájomnú komunikáciu či už z FB, alebo SMS.

Daniel Revaj

danio007

Možná by stálo za to zveřejnil celé jméno tohoto individua. Přeci jen Tera Drobek asi není jméno, které má po tátovi a tak si myslím, že bylo vhodné jej označit pravým jménem. Takto bych se i přes přečtení tohoto příspěvku mohl u stejného člověka zítra napálit - bez pravého jména je to pro většinu lidí naprosto bezcenný příspěvek.