Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dát pod zdroj tepla a světla

Zdravím mám takový dotaz... co dát agamám pod zdroj světla kamen zabere dost místa moc se tam neprohřejou, a já potřebuji podle toho co dám pod světlo umístit to světlo do určité výšky.
Nejradši bych to orientoval jako průchozí tunýlek s lokálním výhřevem nad ním pro úsporu místa ale krom hřebenáče mě nic nenapadá a to se mi moc nezamlouvá fakt nevím podělte se o poznatky a nápady prosím :-):-)

Nedivím se... :-D
Zkusím to já.
Pod výhřevnou žárovku doporučuju plochou břidlici. Může být okolo 2 cm široké, tudíž nezabere místo a agama může běhat jak chce. Zároveň se i od žárovky nahřeje a chová se skoro jako topný kámen. Tudíž bych nevymýšlel voloviny s tunelem... ;-)